در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
کسب و کار خود را همین امروز ثبت کنید.

رشت‌گشت | RashtGasht

نحوه صدا زدن همسر

چهارشنبه ۱۲ مرداد ۱ سلامت
  • تصویر شماره نحوه صدا زدن همسر
  • تصویر شماره نحوه صدا زدن همسر
  • تصویر شماره نحوه صدا زدن همسر
  • تصویر شماره نحوه صدا زدن همسر

یکی از دغدغه زوجهای جوان به خصوص افراد خجالتی این است که همسرم را چگونه صدا بزنم ، استفاده از القاب زیبا و کلمات عاطفی هنگام صدا زدن همسر باعث افزایش صمیمیت و بهبود رابطه زوجین می شود. 

شاید صدا زدن همسر برای خیلی ها دغدغه محسوب نشود ولی افرادی که میخواهند با صدا زدن همسرشان به او نشان دهند که فردی خاصی و  خواستنی برای آن هاست و میخواهند عشق را در کلامشان بگنجانند دغدغه زیادی ایجاد می کند. 

به خصوص اگر فرد در خانواده ای بزرگ شده باشد که محبت کلامی را از والدینش نیاموخته باشد ، حالا برای صدا زدن عاشقانه همسرش دچار مشکل می شود و حتی ممکن است استرس بگیرد و نداند چطور با الفاظی دلنشین او را صدا بزند. 

 

از معجزه الفاظ دلنشین هنگام صحبت کردن غافل نشوید ، گفتن یک کلمه زیبا وسط بحثی که رو به دعوا پیش می رود ، همسرتان را خلع سلاح کرده و میتواند در لحظه او را آرام کند و بحثتان را به اتمام برساند. 

برای استفاده از کلمات عاشقانه فقط منتظر صدا زدن هم نباشید میتوانید اسم او را در لیست مخاطبینتان به زیباترین شکل ممکن ذخیره کنید. 

 

همسرم را چگونه صدا بزنم 

سعی کنید هنگام صدا زدن همسرتان با توجه به موقعیت که آیا در جمع هستید یا در فضای خصوصی از کلمات با بار معنای محترمانه و عاشقانه استفده کنید.

صدا زدن محترمانه همسرتان در جمع باعث افزایش اعتماد به نفس او افزایش حس خوبش نسبت به شما می شود.  مطمئن باشید رفتار محترمانه با همسر به خصوص در جمع میتواند احترام متقابل را به زندگیتان بیاورد.

 

استفاده از کلمات عاشقانه را از همان ابتدای عقد شروع کنید تا کارتان راحت تر باشد ، هر چه این موضوع را به تعویق بیندازید، خجالتتان بیشتر شده و گفتنشان برایتان سخت تر می شود. اجازه دهید عشقتان بر زبانتان جاری شود تا فضای صمیمانه تری به رابطه شما ببخشد. استفاده از کلمات زیبا و عاشقانه برای صدا زدن همسر باعث می شود قلب هایتان بیشتر به هم نزدیک شود و احساس فوق العاده ای بین شما جریان پیدا کند.

 

همسرتان را با لحنی عاشقانه صدا بزنید

هنگام صدا زدن همسرتان از لحنی آرام و عاشقانه استفاده کنید. لحن شما هنگام صحبت کردن اولین سیگنال را به مغز طرف مقابل ارسال میکند و نشان میدهد که آیا آماده حرفهای عاشقانه هستید یا آماده دعوا ، بنابراین روی لحن کلامتان بیشتر تمرکز کنید. 

 

همسرتان از شما توقع شنیدن حرفهای عاشقانه دارد ، شما باید از کلماتی مانند عزیزم و نفسم هنگام مکالمه استفاده کنید نه از کلمات بی احساس . مثل : این ، اون ، آهای ، الو و غیره.

زمانی که همسرتان شما را صدا می زند یا مورد خطاب او قرار می گیرید به جای پاسخ دادن با کلماتی مثل : هان ، بله و غیره از  کلماتی زیباتر استفاده کنید مثل : جان ، جونم ، جان عزیزم ، جونم عشقم  و غیره . 

این گونه صحبت کردن نشان دهنده توجه عمیق شما به یکدیگر است و بار عاطفی آرام بخش و دلنشینی را به فضا اضافه میکند. استرس ها و بی قراری های عصبی را به شدن کاهش میدهد. 

صدا زدن همسر در محیط های مختلف

صدا زدن همسر باید در محیط های مختلف متفاوت باشد به خصوص اگر همسرتان نسبت به این مورد حساس باشد باید حتما حساسیت های او را جدی بگیرید و در  مهمانی ، محیط کاری و خانوادگی او را همانطور که دوست دارد و متفاوت از فضای خانه خودتان ، صدا بزنید.

اگر سلیقه هم را نمیدانید بهتر است در این مورد با هم صحبت کنید و همانطور که همسرتان دوست دارد ، رفتار کنید . مثلا :

در بازار و خیابان هم را آقا یا خانم صدا کنید. 

در محل کار با نام خانوادگی هم را صدا بزنید.

در جمع و مهمانی های خانوادگی از کلمه جان در کنار اسم استفاده کنید. 

صدا زدن همسر در محیط خصوصی

برای صدا زدن همسر در محیط خصوصی و اتاق خواب میتوانید از کلمات جنسی هم استفاده کنید یا کلماتی که اشاره به جنسیت دارد ، مثلا نرموک من ، کلفت من ، بالش من ، لحاف من ، هلوی من ، آبنبات من و غیره.

بستگی به روحیه شما دارد که در این لحظات از کلمات مستقیم اندام جنسی استفاده کنید یا از القابی که بین خودتان برای اندام جنسی همسرتان گذاشته اید. 

اسم های عاشقانه برای همسر

هنگام انتخاب اسم های عاشقانه برای همسرتان باید به سلایق ، روحیات و ظاهر او توجه کنید. برخی آقایان بسیار قدرت طلب هستند و استفاده از کلماتی که به آن ها احساس قدرت میدهد ، رابطه شما را بسیار خوشایند میکند از جمله : سرورم ، سلطان و غیره .

 

برخی خانم ها روحیه ای کودکانه و فانتزی دارند و استفاده از کلمات لوس میتواند حس خوشایندی به آن ها بدهد که شاید برای دیگر خانم ها خوشایند نباشد ، از جمله :  جوجوی من ، کیوتی ، عسلی ، ژوفن من .

سایر کلمات عاشقانه که برای صدا زدن همسر میتوانید از آن ها ایده بگیرید عبارتند از :

نفسم -  هانی - عسلم - دلبر جان - جیگرم - جیگر طلا - عروسکم - مهربونم - بهترینم 

عزیزتر از جان - جون دلم - ویتامین من - ژلوفن من - آروم جونم  - تاج سرم - آقایی و خانومی-یه دونه من - زندگی من - محبوبم - ملکه من و پادشاه من - روح من - عشقم - خوشگلم-کیوتی ( ناز و جذاب )  - فرشته من - هانی یا عسلم - هانی پای یا پای عسل - سویتی یا مامانی به معنی شیرین- همه چیز من - خوش تیپ من - پسرم یا دخترم - رئیس - همه- چیزم - عزیز دلم  - ناز نازی - عمرم  - وجودم - فنچم - نازبانو - مهربانو - گل بانو - عسل بانو- همدمم - هم نفسم - گلم - زندگیم - گوگولی - جانان - فدات شم - همه کسم -

 

  ثبت آگهی رایگان