در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
کسب و کار خود را همین امروز ثبت کنید.

رشت‌گشت | RashtGasht

شهید مدافع امنیت حمزه علی‌نژاد در رشت

یکشنبه ۸ آبان ۱ اخبار گیلان
  • تصویر شماره شهید مدافع امنیت حمزه علی‌نژاد در رشت

‌معاون هماهنگ‌کننده سپاه قدس گیلان از شهادت بسیجی مدافع امنیت حمزه علی‌نژاد در گیلان خبر داد و گفت: حمزه علی‌نژاد شامگاه پنجشنبه درحالی که کودک سه‌ساله خود را به‌همراه داشت مورد هدف افرادی قرار گرفت و به شهادت رسید.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، سرهنگ احمدرضا منشوری امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به ازخودگذشتگی بسیجیان در تمامی بحران‌ها اظهار داشت: بسیج و بسیجیان در تمامی بحران‌ها کنار مردم هستند.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه قدس گیلان بسیج را لشکر مخلص خدا، مردم و انقلاب دانست که در تمامی بحران‌ها از جمله سیل، زلزله و اغتشاشات با ایجاد آرامش در جامعه یاری‌رسان است، تصریح کرد: در طول 42 روز گذشته نیز تعدادی از نیروهای حافظ امنیت و بسیجی در راه امنیت مردم به شهادت رسیدند.

منشوری با اشاره به تلاش اغتشاشگران در راستای ایجاد ناامنی در کشور خاطرنشان کرد: نیروهای حافظ امنیت و بسیجی با حضور در میدان و به خطر انداختن جان خود اجازه ندادند امنیت مردم به خطر بیفتد.

وی از شهادت بسیجی مدافع امنیت حمزه علی‌نژاد در استان گیلان خبر داد و بیان کرد: شهید بسیجی‌ مدافع امنیت حمزه علی‌نژاد شامگاه پنجشنبه درحالی که کودک سه‌ساله خود را به‌همراه داشت مورد هدف افرادی قرار گرفت و به شهادت رسید و فرزند و همسر این شهید نیز دچار جراحت شدند.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه قدس گیلان با اشاره به تشییع پیکر پاک شهید حمزه علی‌نژاد در شهر رشت گفت: آیین تشییع و بدرقه پیکر مطهر این شهید والامقام ساعت 8:30 صبح روز دوشنبه 9 آبان ماه از مقابل سپاه ناحیه مرکزی رشت به‌سمت میدان فرهنگ و میدان شهرداری برگزار می‌شود.

به گزارش تسنیم، مراسم تدفین پیکر پاک شهید امنیت حمزه علی‌نژاد ساعت 14 روز دوشنبه در روستای حاجی‌بکنده خشکبیجار برگزار می‌شود.

انتهای پیام/.+

  ثبت آگهی رایگان