در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
کسب و کار خود را همین امروز رایگان ثبت کنید.

رشت‌گشت | RashtGasht

بازداشت ۸۱ نفر در گیلان در روز هفتم آبان 1401

یکشنبه ۸ آبان ۱ اخبار گیلان
  • تصویر شماره بازداشت ۸۱ نفر در گیلان در روز هفتم آبان 1401

بازداشت ۸۱ نفر از عاملان اغتشاش و تخریب اموال عمومی شب گذشته در گیلان

جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان گفت: ۸۱ نفر از عاملان اغتشاش، تحریک، تعرض به شهروندان، تخریب اموال عمومی و ایجاد خسارت برای واحدهای صنفی شب گذشته در گیلان دستگیر شدند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، سرهنگ حسین حسن‌پور امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه‌ عده‌ای در شب گذشته قصد برهم زدن نظم و امنیت عمومی را در برخی نقاط استان داشتند اظهار داشت:81 نفر از عاملان اغتشاش و تخریب اموال عمومی شب گذشته دستگیر و به مرجع قضائی معرفی شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان گفت: به‌دنبال انتشار فراخوان‌های هدفمند دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی در فضای مجازی، عده‌ای از افراد با بی‌توجهی به تذکرات پلیس قصد جهت‌دهی به اعتراضات، برهم زدن نظم و امنیت عمومی و ایجاد خسارت برای تعدادی از واحدهای صنفی را داشتند که توسط پلیس دستگیر شدند.

حسن‌پور از آمادگی کامل مجموعه انتظامی استان برای برخورد با اغتشاشگران خبر داد و تصریح کرد: برخورد با اغتشاشگران، آسیب‌زنندگان به بیت‌المال و برهم‌زنندگان نظم عمومی مطالبه جدی شهروندان است.

وی در پایان ضمن ابراز همدردی با خانواده شهدای شب گذشته حرم مطهر شاهچراغ و عرض تسلیت به هم‌وطنان به ویژه مردم شریف استان فارس و با تشکر از همکاری خوب شهروندان گیلانی با پلیس برای تامین امنیت تصریح کرد: پلیس قاطعانه در برابر افرادی که به دنبال آشوب و ناامنی در سطح جامعه باشند ایستاده و اجازه نخواهد داد عده معدودی با دروغ‌‌پردازی و تحریک افراد ناآگاه باعث بی‌نظمی و هرج و مرج شوند.

انتهای پیام/

  ثبت آگهی رایگان