در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
کسب و کار خود را همین امروز رایگان ثبت کنید.

رشت‌گشت | RashtGasht

آنزیم تراپی مو

دوشنبه ۲۱ شهریور ۱ زیبایی
  • تصویر شماره  آنزیم تراپی مو
  • تصویر شماره  آنزیم تراپی مو
  • تصویر شماره  آنزیم تراپی مو
  • تصویر شماره  آنزیم تراپی مو

آنزیم تراپی مو در دو حیطه کاملا متفاوت از هم ارائه می شود یکی در آرایشگاهها است که به منظور صافی و احیای ساقه مو از مواد آنزیمی استفاده می شود و دیگری در کلینیک های زیبای که با تزریق آنزیم تراپی به پوست سر سعی در تقویت موها و درمان ریزش موها دارند.

شاید واژه آنزیم تراپی مو را زیاد شنیده باشید ، آنزیم تراپی مو روشی تقریبا جدید است که هم برای تقویت و درمان ریزش موها در کلینیک های زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد و هم یکی از روشهای احیا و صافی مو محسوب می شود. 

در ادامه مقاله به هر دو روش آنزیم تراپی مو اشاره میکنیم و درباره مزایا و عوارض احتمالی آن صحبت خواهیم کرد. 

 

آنزیم تراپی مو برای صافی و احیا مو

موهایی که در اثر دکلره کردن و رنگ کردن مداوم دچار سوختگی شده اند یا موهای خشکی که مجبورید برای نگهداریشان مدام از ماسک ها و تقویت کننده ها استفاده کنید میتوانید با استفاده از آنزیم تراپی موهایی لخت و براق داشته باشید. 

آنزیم تراپی نسبت به روش های آرگان تراگی ، بوتاکس مو ، پلکس تراپی ، میراکل تراپی و کراتینه مو ، روشی جدید تر است که بدون آسیب رساندن به مو و استفاده از مواد شیمیایی قوی ، موها را تقویت کرده و رشد مو را افزایش میدهد. 

آنزیم نسل سوم مواد احیا مو است. 

 

در این روش از ترکیب مجموعه ای اسیدهای آمینه ، کلاژن و پروتئین ، برای تمیز کردن و متحول کردن جنس مو استفاده می شود تا هر ماده شیمیایی که باعث شده موها حالت خشک و شکننده پیدا کنند ، از مو خارج شده و موها به حالت طبیعی برگردند.

فناوری ترمیم کننده فشرده آنزیم ها ، پروتئین و مواد مغذی را به مو بر میگرداند و موها را احیا می کند. 

 

علت نامگذاری این محصول به دلیل وجود آنزیم اناناس به نام بروملین در ان است که مستقیما روی مو اثر گذاشته و باعث ایجاد صافی ارگانیک و طبیعی در موها می شود. 

آنزیم تراپی بار موهای طبیعی ، موهای دکلره و رنگ شده و موهای بسیار ضخیم و مجعد کاربرد دارید و علاوه بر صافی ، درخشندگی و شاین بالا و لطافت زیادی به موها می دهد. 

مواد آنزیمی تا زمانی که موها از ریشه رشد کنند روی موها ماندگار است. 

روش انجام آنزیم تراپی مو برای صافی و احیا

آنزیم تراپی یکی از روش های جدید و موثر برای مراقبت از مو و تقویت ریشه مو و درمان موخوره است. در این روش از هموار سازی ارگانیک ساقه مو مبتنی بر تانن  استفاده می شود که با آنزیم های میوه همراه است و با استفاده از ذرات طبیعی ، موهای خسته را صاف و درمان می کند و باعث درخشندگی موها می شود بدون این که ریشه مو را چرب کند. 

 

با  استفاده از سشوار و برس کشیدن ، رطوبت موها را بین 85 – 100 درصد خشک کنید .

موها را به 4 قسمت مساوی تقسیم کنید. 

کراتین آنزیمی را در یک ظرف غیر فلزی بریزید. حدود 50 – 60 میلی لیتر معمولا برای یک بار کافی است. 

 

موها را به لایه های نازک تقسیم کرده و از پشت گردن شروع کنید و با استفاده از یک برس رنگ آمیزی ، با فاصله 1 سانتی متر از کف سر ،  سطح موها را کاملا به مواد آنزیم تراپی آغشته نمایید.

 

با کشیدن یک شانه دانه ریز روی موها ، به پخش شدن بهتر محصول و حذف مواد اضافی کمک کنید. 

اجازه دهید 50 – 60 دقیقه مواد روی موها بماند و جذب شود. 

دوباره موها را به چهار قسمت تقسیم کنید و با باد سشوار سرد ، موها را از بالای سر خشک کنید.

ویژگی های مواد با کیفیت آنزیم تراپی مو برای صافی و احیا

برای آنزیم تراپی مو  و رسیدن به موهایی صاف و شلاقی معمولا از کراتین آنزیم تراپی استفاده می شود که بهتر است با ویژگی های زیر همراه باشد :

- بدون فرمالدئید

- بدون بو و گاز زننده شیمیایی

- فرمولاسیون طبیعی

- حاوی اسید آمینه های قوی ، پروتئین ، کلاژن و آنزیم بروملین

آنزیم تراپی مو برای درمان ریزش مو و طاسی سر

آنزیم تراپی مو تکنیک جدیدی است که در کلینیک های زیبایی برای حفظ سلامت موها و تقویت ریشه مو و درمان ریزش مو مورد استفاده قرار میگیرد. 

در این روش کوکتل های مزوتراپی حاوی آنزیم ها و ویتامین های خاص با استفاه از سرنگ های بسیار ریز با فواصل مشخص به تمام پوست سر تزریق می شوند.

 

بعد از انجام تحقیقات زیادی که در زمینه ریزش مو انجام شد ، محققین به این نتیجه رسیدن که انزیم پروستاگلاندین D2 باعث مختل شدن عملکرد فولیکولهای مو می شود . این آنزیم در مناطقی که موها نازک تر هستند به مقدار 3 برابر بیشتر می شود در نتیجه رشد موها متوقف شده و فرد دچار طاسی می شود.

 

افزایش بیش از حد آنزیم پروستاگلاندین در پوست سر باعث جلوگیری از رشد فولیکول مو می شود. آنزیم تراپی فعالیت این آنزیم را متوقف میکند تا امکان رشد طبیعی مو فراهم شود.

در این روش علاوه بر رویش مجدد فولیکول های موی غیر فعال شده ، موهای نازک هم ضخیم تر می شود. 

توصیه می شود از تکنیک آنزیم تراپی به صورت دائم و درفواصل زمانی مشخص برای رشد و تقویت موها استفاده شود. 

 

مزایای آنزیم تراپی برای درمان ریزش مو

- تقویت ریشه موها

- افزایش ضخامت ساقه موها 

- درمان طاسی سر

- تقویت موهای نازک

- بدون نیاز به جراحی

- بدون عارضه

 

برچسب ها :
#مو
  ثبت آگهی رایگان