در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
کسب و کار خود را همین امروز رایگان ثبت کنید.

رشت‌گشت | RashtGasht

راه اندازی مراکز پزشکی

شنبه ۱۸ تیر ۱ اقتصادی
  • تصویر شماره راه اندازی مراکز پزشکی
  • تصویر شماره راه اندازی مراکز پزشکی
  • تصویر شماره راه اندازی مراکز پزشکی

در وضعیت کنونی که میانگین سنی مردم در کشور عزیزمان رو به افزایش است، نیاز به پیش گیری از ابتلا به بیماری و درمان به موقع بیش از پیش احساس می شود. با لحاظ کردن این نیاز همگانی، سرمایه گذاری در سامانه سلامت کشور هم از بعد انسانی و هم از دیدگاه سود رسانی مالی، منطقی ترین راه پیش رو به نظر می رسد. طبیعتا این نوع از سرمایه گذاری نیازمند ایجاد یک فضای مناسب خدمات درمانی و پزشکی است. فعالان کسب و کار تجهیزات پزشکی همواره مدعی راه اندازی و تجهیز مراکز درمانی بوده اند. هدف از انتشار این مطلب، آگاه ساختن افرادیست که تصمیم به راه اندازی یک مرکز پزشکی یا درمانی گرفته اند.

 

علم راه اندازی و تجهیز صفر تا صدی مراکز درمانی-از مطب پزشک عمومی تا یک بیمارستان تخصصی- در سایر کشورهای پیشرفته به عنوان یک رشته تحصیلی و تخصصی در نظر گرفته می شود. اهمیت این موضوع باعث شده است تا مسئولین نظام سلامت کشور در سال های اخیر توجه ویژه ای به این امر ضروری و بنیادی بنمایند.

نخستین گام برای تجهیز یک مرکز درمانی مشاوره با یک شرکت تجهیزگر می باشد. یک مجموعه تجهیزگر وظیفه مشاوره تخصصی راه اندازی و تجهیزمرکز پزشکی یا درمانی و تامین ملزومات و تجهیزات پزشکی از آغاز تا پایان پروژه را بر عهده دارد. این شرکت ها قادر هستند تا با اخذ مجوزهای قانونی که در اکثر مواقع توسط سرمایه گذار ممکن نیست، فرآیند راه اندازی مرکز درمانی یا پزشکی را امکان پذیر سازند. شرکت های تجهیز گر مورد تایید وزارت بهداشت در ایران متشکل از دو شرکت دولتی و تنها سه  شرکت خصوصی می باشند.


نکته قابل تامل در روند تجهیز این مراکز، پیشنهادات گوناگون از طرف فروشندگان تجهیزات پزشکی است که در چارچوب قانون صلاحیت چنین اموری را ندارند. متاسفانه در چنین مواردی سود مالی این افراد باعث در نظر نگرفتن اصل خدمت به هم میهنان و احترام به قوانین نظام سلامت کشور شده است.

شرکت افراطب گلسار با نام تجاری افرا طب به عنوان یکی از این سه شرکت خصوصی تجهیزگر مراکز درمانی و پزشکی، می تواند علاوه بر اینکه صفر تا صد تجهیزات پزشکی در گروه های تجهیزات پزشکی مصرفی مانند دستکش لاتکس، تجهیزات پزشکی خانگی مانند اکسیژن ساز، سی پپ و بای پپ، تجهیزات پزشکی تخصصی مراکز مانند دستگاه سونوگرافی، دستگاه اکو، دستگاه الکتروشوک و...، تجهیزات پزشکی هتلینگ مانند انواع تخت و ترالی و تجهیزات معاینه پزشکان مانند گوشی پزشکی، ست معاینه و انواع چراغ های معاینه را برای متقاضیان خود تامین نماید، سرمایه گذاران و تصمیم گیرندگان راه اندازی مراکز پزشکی یا درمانی را در این فرآیند در کلیه مراحل شامل تبیین خدمات پزشکی یا درمانی، طراحی و ساخت بنای یک مرکز، راه اندازی تاسیسات و تامین تجهیزات اولیه مرکز، اخذ مجوزهای قانونی فعالیت و بهره برداری، تامین تجهیزات پزشکی تخصصی و در نهایت راه اندازی و تحویل مرکز، همراهی کند.


لطفا حتما برای خرید تجهیزات پزشکی یا راه اندازی و تجهیز مرکز درمانی با شرکت افرا طب مشورت نمایید.

برچسب ها :
#کسب و کار
  ثبت آگهی رایگان