در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
کسب و کار خود را همین امروز رایگان ثبت کنید.

رشت‌گشت | RashtGasht

ویژگی های تلگرام پریمیوم

پنجشنبه ۲ تیر ۱ علمی
  • تصویر شماره ویژگی های تلگرام پریمیوم
  • تصویر شماره ویژگی های تلگرام پریمیوم
  • تصویر شماره ویژگی های تلگرام پریمیوم
  • تصویر شماره ویژگی های تلگرام پریمیوم

در این مطلب ویژگی‌های کلیدی ارائه شده توسط تلگرام پریمیوم را بررسی می‌کنیم.

به گزارش فرارو به نقل از gizchina، ممکن است واتساپ پرطرفدارترین پیام رسان در برخی کشور‌ها باشد، اما وقتی به جنبه جهانی نگاه می‌کنیم، تلگرام مطمئنا یکی از قوی‌ترین برنامه‌های پیام رسانی است.

 

تلگرام یک پیام رسان چت و مرکز گروه‌ها و کانال‌های مختلف است. کاربران می‌توانند از طریق تلگرام با یکدیگر تماس ویدئویی برقرار کنند و حتی ربات‌هایی برای کانال‌ها و اهداف خاص راه اندازی کنند. این شرکت به تازگی گفته که تعداد کاربرانش به ۷۰۰ میلیون کاربر فعال ماهانه رسیده است.

 

در جشن ۷۰۰ میلیونی شدن کاربران، این شرکت تلگرام پریمیوم را راه‌اندازی کرد. سرویس پریمیوم که مدت هاست شایعاتی در خصوص آن به گوش می‌رسد، اکنون در دسترس همه کاربران جهان قرار گرفته است. همانطور که انتظار می‌رفت، نسخه پریمیوم ویژگی‌های انحصاری را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. تلگرام پریمیوم پیشرفت‌های قابل توجهی را برای کاربران این پلتفرم به همراه خواهد داشت. در این مطلب ویژگی‌های کلیدی ارائه شده توسط تلگرام پریمیوم را بررسی می‌کنیم:

 

۴ گیگابایت آپلود

دقیقاً مانند واتساپ، کاربران رایگان تلگرام؛ امکان آپلود فایل با حداکثر حجم ۲ گیگابایت را دارند. با ورود تلگرام پریمیوم، کاربران این پلتفرم قادر به ارسال فایل‌های ۴ گیگابایتی خواهند بود. هر کاربری حتی کاربران تلگرام رایگان امکان دانلود فایل با حداکثر حجم ۴ گیگابایت را خواهند داشت.

 

دانلود‌های سریعتر

این یک واقعیت است که تلگرام هنگام دانلود فایل‌های حجیم، پهنای باند را محدود می‌کند. اعضای تلگرام پریمیوم می‌توانند فایل‌ها را با همان سرعت ارائه دهنده ISP دانلود کنند.

 

محدودیت‌های دوگانه

تلگرام پریمیوم به کاربران این امکان را می‌دهد تا حداکثر ۱۰ چت را پین کنند. علاوه بر این آن‌ها می‌توانند تا ۲۰ پوشه با ۲۰۰ چت در هر پوشه ایجاد کنند. کاربران این پلتفرم، امکان افزودن چهار اکانت تلگرام  و ده استیکر دلخواه در این اپلیکیشن را خواهند داشت.

 

رونویسی پیام‌های صوتی

تلگرام پریمیوم می‌تواند پیام‌های صوتی را به نوشتار تبدیل کند. با استفاده از این ویژگی کاربران می‌توانند پیام صوتی مورد نظر خود را پخش کنند و متن آن را از تلگرام تحویل بگیرند.

 

دسترسی به تمام استیکر‌ها

تلگرام پریمیوم استیکر‌های بی نظیری را ارائه خواهد داد. کاربران رایگان نیز می‌توانند این استیکر‌ها را ببینند، اما امکان استفاده از همه آن‌ها را نخواهند داشت.

 

واکنش‌های جدید

اعضای تلگرام پریمیوم می‌توانند از حدود ۱۰ ایموجی جدید برای ارسال واکنش استفاده کنند.

 

مدیریت چت

اعضای تلگرام پریمیوم می‌توانند پوشه پیش فرض را تغییر دهند. آن‌ها می‌توانند این پوشه را به‌عنوان «خوانده نشده» تنظیم کنند. این قابلیت مانند تغییر عملکرد یک تب جدید در مرورگر شما عمل می‌کند.

 

عکس پروفایل متحرک

تلگرام پیش از این نیز در هنگام مشاهده پروفایل کاربران، تصاویر پروفایل متحرک را نشان می‌داد، نسخه پریمیوم تصاویر پروفایل متحرک را در همه جا از چت تا منوی اصلی به کاربران خود نشان می‌دهد.

 

نشان ممتاز

تلگرام کاربران پریمیوم را از دیگر کاربران خود متمایز می‌کند. آن‌ها یک نماد ستاره در کنار نام خود خواهند داشت.

 

نماد‌های برنامه جدید

کاربران تلگرام پریمیوم می‌توانند یک نماد متفاوت از لیست پیشنهادی توسط تلگرام را برای این اپلیکیشن انتخاب کنند. این قابلیت برای کاربران پریمیوم بدون نمایش تبلیغات خواهد بود. در حال حاضر، تبلیغات فقط در برخی کشور‌ها و کانال‌ها ارائه می‌شود. با راه‌اندازی تلگرام پریمیوم ممکن است این تبلیغات به کشور‌های دیگر نیز برسد. در هر صورت تبلیغات برای کاربران پریمیوم پخش نخواهد شد.

ویژگی‌های جدید تلگرام برای همه کاربران!

این شرکت همچنین مجموعه‌ای از ویژگی‌های جدید را برای همه کاربران خود، هم پریمیوم و هم رایگان ارائه کرده است:

 

درخواست‌های پیوستن

از این پس، گروه‌های عمومی می‌توانند مانند گروه‌های خصوصی، درخواست پیوستن به گروه را فعال کنند و ادمین‌ها می‌توانند تعیین کنند که آیا اعضای جدید را می‌پذیرند یا خیر.

 

نشانه‌های تأیید

افراد معروف و سازمان‌ها می‌توانند نشان تأیید شده داشته باشند.

 

پیش نمایش بهتر چت برای اندروید

کاربران پیش نمایش بهتری از کل چت بدون علامت گذاری پیام‌های خوانده شده دریافت خواهند کرد. این ویژگی در حال حاضر در iOS در دسترس است.

 

ذخیره خودکار رسانه در اندروید

کاربران می‌توانند تعیین کنند که آیا می‌خواهند رسانه‌ها را از چت ها، گروه‌ها یا کانال‌ها ذخیره کنند یا خیر. از این پس کاربران می‌توانند تنظیمات را به طور جداگانه تغییر دهند.

 

بهبود اشتراک گذاری خارجی

کاربران می‌توانند فایل‌های برنامه‌های دیگر را بدون ذخیره آن‌ها در دستگاه‌های iOS خود به اشتراک بگذارند. این ویژگی خوبی برای حفظ فضای ذخیره‌سازی در مقابل انبوهی از تصاویر و ویدیو‌های ناخواسته است.

 

سازنده تصاویر پروفایل متحرک در macOS

تلگرام به تازگی ابزاری برای ایجاد تصاویر پروفایل متحرک در macOS طراحی کرده است.

برچسب ها :
#تکنولوژی
  ثبت آگهی رایگان