در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
کسب و کار خود را همین امروز ثبت کنید.

رشت‌گشت | RashtGasht

بلیط سیستمی چیست؟

سه شنبه ۳۱ خرداد ۱ گردشگری
  • تصویر شماره بلیط سیستمی چیست؟
  • تصویر شماره بلیط سیستمی چیست؟
  • تصویر شماره بلیط سیستمی چیست؟
  • تصویر شماره بلیط سیستمی چیست؟
  • تصویر شماره بلیط سیستمی چیست؟
  • تصویر شماره بلیط سیستمی چیست؟

چنانچه اهل سفر، مخصوصا سفر هوایی باشید، حتما بارها اصطلاح بلیط سیستمی هواپیما را شنیده اید. اما شاید معنی دقیق آن را ندانید. با خرید پرواز سیستمی خیالتان راحت است. هنگامی که به فرودگاه مراجعه می‌کنید، چک‌این می‌کنید و کارت پرواز می‌گیرید.

پرواز سیستمی چیست؟

بلیط سیستمی هواپیما همان بلیط معمولی است که برای پروازهای داخلی و خارجی به فروش می‌رسد. خرید بلیط هواپیما سیستمی همراه با قطعیت و بدون نگرانی است. چرا که حتی چنانچه بخواهید آن را پس بدهید، بدون مشکل این کار را انجام خواهید داد.

مزایت های بلیط هواپیما سیستمی

هر چند بلیط های هواپیما سیستمی، از قیمت بیشتری نسبت به بلیط های چارتری برخوردارند، ولی از مزایایی استفاده می کنید که خرید آن ها را منطقی و راحت تر می کند. مهم ترین ویژگی مثبت بلیط های هواپیما سیستمی، ثابت بودن قیمت فروششان است، و همین موضوع سبب می شود تا اشخاص بتوانند، این بلیط ها را برای دوران زمانی طولانی تر، و ماه ها پیش از سفر خود، خریداری کنند و با خیال راحت، برای سفر خود مهیا شوند.

 

این ویژگی برای افرادی که تصمیم به سفر به کشورهای خارجی با اخذ ویزا را دارند، خیلی اهمیت دارد، چون که سفارت ها، بلیط هواپیما به مقصد مورد نظر را، از هفته ها پیش از تاریخ سفر، بررسی می کنند. از دیگر مزیت های بلیط های هواپیما سیستمی، قابل تعویض بودن و حتی قابل پس دادن آن ها است.

 

چه بسا کسانی که با خرید بلیط های چارتری، و عوض شدن برنامه ی سفرشان، دچار ضررهای مالی زیادی شده اند. ولی بلیط هواپیما سیستمی، این امکان را برای اشخاص به وجود می آورد، تا با تغییر برنامه ی سفر، به آسانی روز و ساعت پرواز خود را تغییر دهند و با هیچ ضرر و زیانی روبرو نشوند. همین طور اشخاص می توانند، در صورت کنسل شدن سفر، بلیط هواپیمای خود را پس داده و با پرداخت درصد کمی از مبلغ به عنوان جریمه، مابقی پول خود را، دریافت کنند.

 

درباره خرید بلیط هواپیما برای کودکان هم، بلیط های سیستمی مناسب تر هستند، چراکه بلیط های چارتری هیچ تخفیفی را برای کودکان ندارند، و بلیط های هواپیما سیستمی، برای کودکان 2 تا 12 سال، نیم بها می باشند.

معایب بلیط سیستمی

تقریبا می‌توان گفت، به جز قیمت بلیط سیستمی، هیچ عیب دیگری ندارند. به هر حال باید برای دریافت مزایای بلیط سیستمی و سفری با خیال راحت، هزینه بیشتری بدهید.

برچسب ها :
#بلیط#سفر
  ثبت آگهی رایگان