در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
کسب و کار خود را همین امروز ثبت کنید.

رشت‌گشت | RashtGasht

آموزش حسابداری

آموزش حسابداری

آگهی رایگان
  • خدمات آموزشی مالی و حسابداری
  •  phone
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۴۰۱/۰۹/۰۹
  • آخرین بروز رسانی : ۱۴۰۱/۰۹/۰۹
  •    گیلان رشت
  • 47 بازدید
  • رشتیان، بلوار شمسی پور، ساختمان 1011، پایشگران پارسیان
دوره آموزشی حسابداری ویژه بازارکار

امروزه حسابداری (accounting) به عنوان یکی از رشته‌های تحصیلی پرطرفدار به‌حساب می‌آید که سالانه تعداد زیادی از دانشجویان در این رشته فارغ التحصیل می‌شوند. شما به هر اداره، کارخانه، شرکت و به طور کلی به هر جایی که سر بزنید، غیر ممکن است که در آن‌ جا واحد حسابداری و یا یک فرد مرتبط را مشاهده نکنید. گفتنی است که آینده کاری حسابداری بسیار خوب پیش‌بینی می‌شود. موسسه آموزشی پایشگران پارسیان برگزار کننده دوره های تخصصی حسابداری ویژه بازارکار در استان گیلان با بهره گیری از اساتید مجرب و ارائه مدرک معتبر فنی و حرفه ای.

یک حسابدار چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

کسی که می‌خواهد یک حسابدار شود باید به این نکته توجه داشته باشد که دانش ریاضیات از شروط لازم برای این کار نیست. بر خلاف باور عموم که حسابداری با اعداد و ارقام در ارتباط هستید پس حتما باید ریاضیات قوی داشته باشید، ماهیت شناسایی حساب ها و معنا بخشیدن به اعداد در حسابداری کاملا متفاوت از ریاضیات و فرمول های اثبات شده است.

حسابدارها معمولاً در سر کار، ساعت‌های زیادی را بر روی یک صندلی و پشت میز می‌گذرانند و کسی که می‌خواهد حسابدار شود باید تحمل این کار را هم داشته باشد. حسابداری شغلی است که می‌تواند برای شما درگیری‌های ذهنی زیادی به وجود آورد. معمولاً کسانی که حسابدار یک شرکت هستند، حتی در تعطیلات نیز نمی‌توانند بی‌خیال امور مالی و حسابداری شرکت خود شوند.

چشم انداز شغل حسابداری در ایران چیست؟

با توجه به سیاست های کشور و تمرکز بر روی درآمدهای مالیاتی، ضرورت دارد کسب و کارها برای نشان دادن فعالیت مالی خود از یک حسابداری در مجموعه خود استفاده کنند تا بر اساس اشتباهات ثبتی و مشمول جرایم مالیاتی نشوند.

دانشجویان پس از فارغ التحصیلی چقدر آماده بازارکار هستند؟

دانشجویان رشته حسابداری در دانشگاه ها با توجه به تعداد بالای دانشجویان در هر ترم و حجم زیاد مطالب فرصتی جهت فراگیری مطالب به صورت عملی و کاربردی ندارند و پیشنهاد میشه برای ورود به بازارکار حتما با بازآموزی در آموزشگاه های کاربردی و کارورزی خود را آماده ورود به بازارکار کنند.

ما در پایشگران پارسیان با برگزاری دوره به صورت وی ای پی ( با ظرفیت محدود ) و سرفصل های کاربردی طی پنج ماه دانشپذیران را آماده ورود به شغل حسابداری می کنیم. ظرفیت های موجود مشاوره  کسب و کار در موسسه پایشگران پارسیان و ارتباط با صاحبان مشاغل این شرایط را فراهم ساخته که دانشپذیران دوره بعد از اتمام ساعت آموزشی جهت کار معرفی شوند.

هیچ دیدگاهی برای این آگهی ثبت نشده است

اولین دیدگاه را شما برای این آگهی ثبت کنید

جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید

  ثبت آگهی رایگان